Choď na obsah Choď na menu
 


MSR Košice 2009

26. 9. 2009
Náš klub sa zúčastnil aj tohtoročných majstrovstie Slovenskej republiky, ktoré sa konali v Košiciach od 25.-27.9.2009. Boli to otvorené majstrovstvá, čiže prišli aj niektorý naši susedia a to z Ukrajiny a Poľska. Tohto roku mal náš klub zastúpenie vkaždej kategórii od detí cez jendotlivcov a samozrejme skupinu. Za sneiorskú skupinu pretekali 1. Maroš Libič, 2.Jana Hromádková, 3. Peťa Oravcová, 4. Maťa Kútiková, 5. Michaela Beňušková, 6.Martinka(Tinka)Renčová a ako náhradník 7. Terézia Vidovencová. Skupina si z tohto ročných majstrovstiev odniesla strieborný kov za druhé miesto. Bronzový kov si odniesla domov aj dvojica Jana Hromádková a Peťa Oravcová. Naši jednotlicvi si neodniesli domov žiadnu medailu, ale aspoň pekné vybojované miesta. Maroš Libič získal štvrté miesto v kategórii muži seniory, Jna Hromádková skončila na štrnástom mieste v kategórii ženy juniorky a Silvia Kupcová má zo svojich prvých majstrovstiev pätnáste misto v kategórii deti. Tímito majstrovstvami sa ukončila sezóna roku 2009, no naši cvičenci sa už pilne pripravujú na nasledujúci rok. No predsa len ešte nás čaká jenda aktivitka a tou je Hubertka, na ktorú vás srdečne pozývame.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.